#stellviv_faq

Безщілеві натяжні стелі #stellviv_faq

Натяжні стелі вже давно зайняли лідерські позиції серед найпопулярніших різновидів оздоблення житлових і нежитлових приміщень. Технології їх виробництва та монтажу не залишаються на одному місці й постійно вдосконалюються. Сучасний дизайн інтер’єру все частіше вимагає відсутності декоративної вставки, розташованої по контуру натяжного полотна.
Саме тому замість маскування вільного простору, який зазвичай залишається між стелею та стіною, сьогодні пропонується новий спосіб встановлення конструкції. Він передбачає монтаж полотна впритул до стіни без використання декоративних елементів для перекриття місця з’єднання двох поверхонь.У чому полягає особливість безщілевих натяжних стель?


Завдяки відсутності маскувальної вставки безщілеві натяжні стелі візуально схожі на ідеально рівну гіпсокартонну поверхню. Спеціальна система кріплення дозволяє надійно зафіксувати плівку ПВХ на каркасі таким чином, щоб вона щільно прилягала до бічної поверхні. Для цього використовується особливий профіль, за допомогою якого відстань між стіною та натяжною стелею стає мінімальною і майже непомітною.
Цей спосіб монтажу натяжної стелі дозволяє реалізовувати найскладніші дизайнерські проекти. Наприклад, з ним стає можливим конструювання багаторівневих криволінійних конструкцій, в яких комбінуються декілька кольорів і фактур полотна з полівінілхлоридної плівки. Безщілеві натяжні стелі сумісні з накладними та вбудованими світильниками різних розмірів, тому цікаве оформлення кімнати можна легко доповнити за допомогою стильних освітлювальних приладів.
При цьому більше не потрібно розміщувати плінтуси, багети, шнури та інші вставки по всьому периметру стелі, адже конструкція виглядає довершеною та цілісною без них. Цей момент особливо важливий для сучасних інтер’єрних напрямків, у яких переважає лаконічність, а кількість невеликих елементів декору зводиться до мінімуму.
Оскільки профіль для монтажу безщілевої натяжної стелі дозволяє використання різних фактур полотна, а кольорова гама плівки ПВХ налічує величезну кількість відтінків, цю систему кріплення полотна можна застосувати для реалізації будь-яких творчих ідей. Серед доступних варіантів є не тільки однотонні поверхні, але й полотна з нанесеними малюнками.Які переваги має безщілева натяжна стеля?


Безщілеві натяжні стелі — це оптимальне поєднання усіх позитивних характеристик класичних конструкцій і розширених можливостей для реалізації дизайнерських рішень. Вони мають безліч переваг, серед яких в першу чергу варто звернути увагу на наступне:
 • використання будь-яких кольорів, відтінків та фактур полотна для втілення найсміливіших ідей в інтер’єрі;
 • відсутність вільного місця між стіною та стелею та привабливий зовнішній вигляд без спеціальної декоративної заглушки;
 • ідеально рівна та акуратна поверхня без видимих елементів кріплення;
 • можливість багаторазового монтажу та демонтажу полотна без пошкодження;
 • здатність утримувати велику кількість рідини у разі затоплення кімнати;
 • вологостійкість і доступність для встановлення в приміщеннях з високим рівнем вологості — санвузлах, кухнях та басейнах;
 • збереження насиченості кольору та візуальних особливостей фактури полотна протягом усього строку експлуатації;
 • маскування недоліків базової стелі й розташованих на ній комунікацій;
 • простий догляд без необхідності використовувати спеціальні мийні засоби (у разі забруднення поверхню можна протирати губкою або ганчіркою, змоченою у мильному розчині);
 • можливість створювати багаторівневі конструкції та встановлювати натяжне полотно в кімнатах зі складною геометрією;
 • швидкий монтаж натяжної стелі й довговічність без проведення додаткових ремонтних робіт.Чому варто замовити безщілеві натяжні стелі Львів у нас?


Безщілева натяжна стеля — це ідеальне поєднання надійності та естетичності для тих, хто цінує мінімалістичний підхід до облаштування інтер’єру без зайвих деталей. Наша команда пишається успішним досвідом роботи з найсучаснішими конструкціями й гарантує бездоганний результат кожному клієнту.
Останнім часом замовники все частіше обирають серед наших послуг безщілеві натяжні стелі Львів, ціна на які повністю відповідає високому рівню виконання роботи та якості матеріалів. Під час монтажу ми ретельно дотримуємося технології, за якою необхідно проводити встановлення таких конструкцій. Тому ви отримаєте ідеально рівну та довговічну стелю, яка матиме бездоганний вигляд.