#stellviv_faq

Як доглядати за натяжними стелями? #stellviv_faq

Натяжні стелі — це не тільки стильний і сучасний елемент інтер’єру, але й практична та невибаглива у догляді конструкція. Полотно з ПВХ-плівки додатково обробляється спеціальним антистатичним покриттям, яке відштовхує від себе пил. Ця особливість допомагає завжди підтримувати атмосферу чистоти та затишку у приміщенні.
І все ж такий матеріал потребує певного догляду, регулярність якого залежить від особливостей місця, де був проведений монтаж натяжної стелі. Полотно, розміщене в спальні, вітальні та інших житлових кімнатах, можна мити усього один раз або двічі на рік. А конструкція, розташована в кухні чи санвузлі, потребує ретельнішого та частішого прибирання — бажано чистити її за допомогою відповідних мийних засобів кожні 2-3 місяці.Корисні поради по догляду за натяжними стелями


Полівінілхлоридна плівка — це матеріал, який не вимагає особливих умов експлуатації. Антистатична поверхня не накопичує пил та бруд, тому наявність натяжних стель в приміщенні значно полегшує прибирання.
Зазвичай у разі забруднення конструкції достатньо лише протерти поверхню вологою ганчіркою, щоб повернути їй бездоганний зовнішній вигляд. Однак попри те, що догляд за натяжною стелею — зовсім нескладне завдання, варто дотримуватися кількох правил під час кожного прибирання:
  1. Перед тим, як помити натяжну стелю, можна обережно пропилососити її, використовуючи насадку для меблів без гострих елементів або жорсткої щітки.
  2. Для миття полотна найкраще підходять звичайні серветки для прибирання, які легко придбати у будь-якому господарському магазині. Також можна скористатися м’якою тканиною, яка не залишає слідів фарби або ворсу.
  3. Ганчірку змочують у теплій воді й обробляють усю поверхню натяжної стелі обережними рухами, не натискаючи й не докладаючи зусиль.
  4. Плівку ПВХ заборонено мити із застосуванням засобів, до складу яких входить ацетон, хлор або розчинники.
  5. Догляд за натяжним полотном має здійснюватися без жорстких щіток і абразивних мийних засобів, які можуть призвести до пошкодження поверхні.
  6. Для того, щоб на глянцевій натяжній стелі не залишалися сліди після прибирання, її рекомендується мити за допомогою мийних засобів на спиртовій основі.
  7. При наявності місць з’єднання двох полотен потрібно обережно протирати плівку уздовж швів, щоб виключити пошкодження цілісності конструкції.
  8. Перед прибиранням потрібно зняти з рук усі прикраси, які можуть подряпати плівку.
Хоча майже усі види натяжних стель не схильні до накопичення бруду, за деяких експлуатаційних умов на таких поверхнях можуть частіше утворюватися різноманітні забруднення. Перш за все це стосується кухні та ванної кімнати. Тому конструкції, встановлені у цих приміщеннях, вимагають ретельнішого догляду, ніж натяжні полотна в житлових кімнатах.
Більш ефективного видалення плям (наприклад, від жиру) можна досягнути, скориставшись спеціальними засобами для миття натяжних стель або звичайним мийним засобом для посуду, розчиненим у теплій воді. Дотримання нескладних правил догляду за натяжними стелями забезпечить гарний зовнішній вигляд конструкції та чистоту полотна на довгі роки.Чому варто замовити натяжні стелі Львів саме у нас?


Якісна полівінілхлоридна плівка, яку ми використовуємо під час монтажу натяжних стель, відрізняється міцністю та невибагливістю в догляді. Вона має антистатичні властивості й не притягує до себе велику кількість пилу. Обираючи натяжні стелі Львів від нашої компанії, ви позбавляєте себе від необхідності регулярно проводити косметичний ремонт і постійно видаляти різноманітні забруднення на поверхні стелі.
Задля того, щоб плівка ПВХ надовго зберегла привабливий зовнішній вигляд, зовсім не потрібно витрачати багато коштів та часу на догляд за нею. Достатньо лише іноді використовувати мильний розчин та м’яку ганчірку або спеціальні мийні засоби для натяжних стель, щоб підтримувати поверхню в чистоті. Тож замовляйте натяжні стелі Львів, ціна на які забезпечить вам значну економію на ремонті, а подальший догляд не вимагатиме великих грошових вкладень та зусиль.