#stellviv_faq

Багаторівневі натяжні стелі

Не так давно натяжні стелі були зовсім не поширені. У більшості випадків використовувались складні конструкції з гіпсокартону та підсвічування. Проте, зараз натяжні стелі вже витісняють гіпсокартон через масу недоліків цього матеріалу. Основним його мінусом є недовговічність: вже через декілька років експлуатації він починає розтріскуватися і весь ремонт доводиться переробляти. Для створення багатотрівневих конструкцій тепер частіше використовують ПВХ полотно, котре має цілий ряд переваг перед гіпсокартоновими рішеннями.


Переваги натяжної багаторівневої стелі:

  • Довговічність та невибагливість полотна.
  • За допомогою поділу стельової поверхні на рівні можна зонувати приміщення, тому такий тип буде дуже доречним при облаштуванні квартири-студії.
  • Багаторівнева стеля вдало маскує всі огріхи базового стельового перекриття, приховає проводку, труби та інші комунікації.
  • Надійно захистить обстановку кімнати від потопу зверху.
  • Уміло створена конструкція візуально скоректує недоліки кімнати, відверне увагу від недосконалості інтер'єру.
  • Це ідеальна можливість для дизайнерів втілити свої найкреативніші ідеї. Можна комбінувати види натяжного полотна, експериментувати з колірною гамою і різними освітлювальними приладами.


Саме тому простіше, красивіше і швидше зробити натяжну стелю в декілька рівнів повністю з ПВХ плівки, ніж з гіпсокартону. Не варто сумніватися в приголомшливому ефекті багаторівневої конструкції, якщо у вашій оселі стіни не високі. Вся натяжна стеля вкраде всього лише 10-15 см висоти приміщення.