#stellviv_faq

Дворівневі натяжні стелі #stellviv_faq

Дворівнева натяжна стеля — це складна конструкція, змонтована з каркаса й декількох окремих полотен, виготовлених з плівки ПВХ. Два чи більше рівнів розташовуються на різній відстані від базової стелі й можуть відрізнятися один від одного кольором, фактурою та візерунком. Таке рішення підкреслює індивідуальний стиль кімнати, адже існує безліч різноманітних дизайнів і комбінацій.
Оригінальну композицію з двох або декількох полотен можна зробити більш довершеною за допомогою різних освітлювальних приладів. Така конструкція допомагає змінити геометрію приміщення й маскує багато недоліків основної стелі та стін. Дворівневі натяжні стелі найбільш вдало виглядають у великих кімнатах з достатньо високими стінами, адже розміщення багаторівневої конструкції вимагає наявності деякого вільного простору.
В залежності від обраного дизайну цей варіант оформлення стелі підійде до будь-якого інтер’єрного стилю, починаючи з класики й закінчуючи сучасними напрямами. Дуже часто цей вид натяжних стель використовується у кімнатах загального користування, тому що це один з найпростіших способів поділити житловий простір на окремі зони.Особливості дворівневих натяжних стель


На відміну від більш традиційних однорівневих стель, багаторівневі використовуються для створення унікального, неповторного дизайну. Звичайно, складна конструкція й збільшена кількість матеріалів і елементів кріплення роблять таку стелю дещо дорожчою за одноярусний варіант.
Проте дворівнева стеля не тільки має більш естетичний та оригінальній зовнішній вигляд, але й характеризується підвищеною функціональністю. Правильний підхід до розташування рівнів і освітлювальних приладів забезпечує зручний поділ кімнати на декілька відокремлених ділянок.
Це особливо актуально у вітальнях, великих кухнях і дитячих кімнатах. За допомогою поєднання різноманітних полотен і монажу світильників з різними ступенями інтенсивності освітлення можна легко відокремити зони для відпочинку, розваг, прийому їжі та навчання або роботи в одному приміщенні.Переваги багаторівневих натяжних стель


Багаторівневі конструкції мають чимало переваг перед іншими видами натяжних стель:
 • створення неповторного стилю завдяки незліченній кількості комбінацій різних за фактурою та забарвленням полотен;
 • багато варіантів геометрії рівнів (прямокутні, вигнуті, округлі форми та більш складні лінії, що утворюють конкретні фігури);
 • маскування дефектів основної стелі та інженерних комунікацій, розміщених на різній висоті;
 • багатофункціональне зонування кімнати;
 • можливість розмістити багато світильників різних типів;
 • швидкий монтаж, який найчастіше займає не більше одного-двох робочих днів у залежності від складності конструкції;
 • відсутність великої кількості будівельного сміття після монтажу;
 • мінімальний обсяг підготовчих робіт;
 • полегшений догляд (поверхня майже не накопичує пил і витримує вологе прибирання на відміну від інших видів декоративного покриття);
 • екологічність, безпечність для здоров’я оточуючих;
 • великий строк експлуатації, протягом якого не потрібно проводити додаткові ремонтні роботи.Від чого залежить ціна на дворівневі натяжні стелі?


Ціна на натяжні стелі Львів від нашої компанії формується на основі багатьох факторів. Враховується кількість необхідних матеріалів, ступінь складності обраного вами дизайну, обсяг роботи та інші параметри. Ми виконуємо встановлення будь-яких багаторівневих натяжних стель і допомагаємо втілювати у життя навіть найскладніші творчі ідеї наших клієнтів.
Замовляючи дворівневі натяжні стелі Львів, ціна на які повністю окуповується відмінною якістю і довговічністю, ви можете бути впевненими у тому, що гарантовано отримаєте неперевершений результат. Якщо ви ще не вирішили, який саме дизайн найбільш вдало виглядатиме в інтер’єрі вашої оселі, наші спеціалісти запропонують декілька чудових варіантів на вибір.