#stellviv_faq

Натяжні стелі Apply #stellviv_faq

Натяжна стеля Apply — це високохудожнє рішення нового покоління для оформлення дизайнерського інтер’єру. Головна особливість такої конструкції полягає у використанні одразу двох різних полотен — звичайного та з фігурними декоративними вирізами. Останні можуть виконуватися у будь-яких формах, тому така стеля — чудовий простір для реалізації найсміливіших творчих ідей власників приміщення.
Окрім естетичного, свіжого та оригінального зовнішнього вигляду, натяжні стелі Apply виконують дуже корисну практичну функцію. Вони візуально розширюють простір і чудово підходять для невеликих кімнат з низькими стінами. Краса перфорованого полотна додатково підкреслюється шляхом використання різноманітних освітлювальних приладів. Освітлення може розміщуватися як під всією натяжною стелею, так і між основним та перфорованим полотном.Особливості конструкції натяжних стель Apply


Серед усіх видів натяжних стель саме Apply вирізняється незвичним підходом до створення декоративного ефекту. Ця конструкція має два полотна, виготовлених з полівінілхлоридної плівки. Одне виконує фонову функцію й розміщується під базовою стелею. Інше монтується під першим на деякій відстані та має фігурні вирізи, розташовані у певному порядку.
Комбінування декількох форм і розмірів візерунку, а також поєднання різних кольорів і фактур верхнього й нижнього полотен приносить неперевершений результат. Натяжна стеля перетворюється на справжній витвір мистецтва й стає головною прикрасою інтер’єру.
Вирізи можуть робитися як на всій поверхні, так і на її окремих ділянках. Останній варіант — ідеальне рішення для тих, хто хоче зробити акцент тільки на одній з ділянок стелі (наприклад, навколо люстри) або планує візуально відокремити якусь зону у великій кімнаті.
Правильно підібрана підсвітка не тільки підкреслить красу візерунків, але й буде корисною з практичної точки зору. Для цього між полотнами монтується світлодіодна стрічка, яка забезпечує рівномірне освітлення крізь фігурні вирізи. Також в місця, де є перфорація, можна встановити окремі невеликі освітлювальні прилади.
Ще один варіант — лише одна центральна велика люстра, навколо якої формується візерунок. Різноманітні елементи декору, які перекликаються за тематикою з фігурами на натяжній стелі, допоможуть підкреслити цілісність інтер’єру.Переваги натяжної стелі Apply


Монтаж натяжної стелі Apply — це достатньо просте, доступне і швидке у виконанні рішення, яке все частіше використовується у сучасному дизайні житлових приміщень. Полотно з оригінальним, яскравим та неповторним візерунком виділяється на фоні інтер’єру кімнати та одразу приваблює до себе увагу. Така конструкція має багато переваг у порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами:
  1. Як і всі види натяжних стель, вона характеризується стійкістю до високої вологості, тому підходить для кухні та ванної кімнати.
  2. Відсутність токсичних випаровувань робить полотно з ПВХ безпечним матеріалом як для здоров’я людей, так і для навколишнього середовища.
  3. Строк використання конструкції складає не менше, ніж 10-15 років.
  4. Під час експлуатації власникам житла не доведеться регулярно проводити додаткові ремонтні роботи, адже полотно зберігає привабливий та охайний зовнішній вигляд протягом довгих років, а каркас відрізняється великою міцністю й надійністю.
  5. Монтаж натяжної стелі не займає багато часу, а підготовка до монтажу зводиться до мінімуму. Під полотном можна легко сховати нерівності та інші дефекти базової стелі, не виправляючи їх.
  6. Після закінчення ремонтних робіт у приміщенні не залишається велика кількість будівельного сміття, бруду та пилу.
  7. Оригінальність дизайну досягається завдяки великій кількості можливих варіантів оформлення конструкції. Безліч візерунків будь-яких розмірів, різні фактури декоративного та фонового полотна в поєднанні з широкою кольоровою палітрою дозволяють створювати унікальні композиції.
  8. Догляд за плівкою ПВХ дуже простий — за необхідності його можна очищувати вологою серветкою або ганчіркою та водою. Існують і спеціальні побутові мийні засоби для натяжних стель. Поверхня не вимагає частого прибирання, бо завдяки своїм особливостям майже не накопичує пил.Де замовити натяжні стелі Львів?

Попри те, що каркас і полотно монтуються достатньо просто і швидко, дуже важливо правильно виконати усі етапи робіт. Ми займаємося професійним встановленням натяжних стель Apply і використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Звертаючись у нашу компанію, ви можете вибрати візерунок, колір і фактуру полотна на свій смак серед багатьох варіантів.
У нас можна замовити натяжні стелі Львів, ціна на які — доступна й легко впишеться у будь-який бюджет, відведений на ремонт оселі. Кінцева вартість натяжної стелі формується у залежності від обсягу робіт, кількості матеріалу і складності декоративного оформлення полотен.