#stellviv_faq

Парящі натяжні стелі #stellviv_faq

Парящі натяжні стелі — це один з найсучасніших варіантів оздоблення з використанням підсвітки. Назва цього виду натяжних стель походить від його зовнішнього вигляду. Візуально здається, ніби конструкція висить у повітрі, не торкаючись стін. Для того, щоб отримати такий цікавий і оригінальний ефект, використовують спеціальний профіль для натяжних стель та світлодіодну стрічку.
Після встановлення профілю між стіною та стелею залишається невелика відстань. Світлодіодна стрічка монтується в утворене вільне місце по периметру конструкції й розташовується під певним кутом. Таке освітлення може бути основним або виконувати декоративну функцію, доповнюючи інші освітлювальні прилади.У чому полягають особливості парящих натяжних стель?


Парящі натяжні стелі допомагають підкреслити геометрію кімнати, утворюючи чіткі лінії та кути. Конструкція виглядає легкою, майже невагомою та об’ємною. Зовсім не обов’язково підсвічувати світлодіодною стрічкою усі сторони поверхні. Іноді таке освітлення розміщується тільки біля однієї стіни або навіть її окремої ділянки для акцентування уваги на деяких елементах інтер’єру.
Для монтажу парящих натяжних стель використовується тонке та міцне полотно, яке виготовляється з полівінілхлоридної плівки. Завдяки широкій палітрі кольорів, відтінків та малюнків на поверхні можна втілити у життя найоригінальніші ідеї щодо дизайну кімнати. Сьогодні цей різновид натяжних стель доречний у будь-яких житлових та нежитлових приміщеннях, оформлених в одному з сучасних інтер’єрних стилів.
Навіть невеликі кімнати з парящими стелями візуально сприймаються просторими й затишними завдяки легкості та об’ємності конструкції. А підсвітка створює загадкову, майже чарівну атмосферу і підсилює ефект, при якому здається, ніби стеля висить у повітрі.Які переваги мають парящі стелі?


Головна особливість парящих натяжних стель — це здатність одразу привертати до себе увагу незвичним зовнішнім виглядом. Тому навіть дуже мінімалістичний і стриманий інтер’єр стає цікавішим та оригінальнішим, якщо в ньому використовується подібна конструкція. Оптимальне поєднання позитивних візуальних і експлуатаційних характеристик робить такі стелі одним з найпопулярніших варіантів оздоблення.
Серед переваг парящих натяжних стель варто підкреслити наступне:
  • конструкція характеризується високою надійністю і має великий строк експлуатації;
  • за допомогою натяжної стелі можна приховати комунікації та більшість недоліків базової поверхні;
  • монтаж виконується дуже швидко, а після проведених робіт майже не залишається будівельного сміття й пилу;
  • використання підсвітки у вигляді світлодіодної стрічки дозволяє скоротити витрату електроенергії;
  • конструкція візуально збільшує кімнату, тому підходить для приміщень невеликих розмірів;
  • широкий асортимент полотна з ПВХ включає однотонні яскраві та пастельні кольори, різні фактури, а також поверхні з малюнками;
  • світлодіодна стрічка чудово поєднується з іншими освітлювальними приладами й підходить для акцентування уваги на окремих зонах кімнати;
  • регулярний догляд за парящими натяжними стелями нескладний, бо поверхня майже не притягує до себе пил, а більшість забруднень легко видаляються за допомогою ганчірки та води;
  • цей різновид стель сумісний з будь-якими сучасними напрямами інтер’єрного дизайну.Чому варто замовити парящі натяжні стелі у нас?


Робота зі спеціальним профілем, необхідним для монтажу конструкції, вимагає професійних навичок та досвіду. Саме тому варто звертатися до спеціалістів, які дійсно знають, як зробити вашу нову стелю надійною й гарною. Парящі натяжні стелі Львів від нашої компанії — це не тільки неперевершена якість на довгі роки, але й неповторний дизайн, виконаний за вашим смаком.
Ми допоможемо вам визначити, як буде виглядати майбутня конструкція, проведемо точні заміри приміщення та швидко виконаємо монтаж всіх елементів конструкції. Вже сьогодні ви можете зробити крок до кардинальних змін інтер’єру оселі або робочого простору, не витрачаючи занадто багато коштів і часу. Замовляйте стильні та сучасні парящі натяжні стелі Львів, ціна на які приємно вас здивує!