#stellviv_faq

Натяжні стелі з повним засвітом #stellviv_faq

Натяжні стелі з повним засвітом — це новий підхід до освітлення та оздоблення приміщень, адже використання такої конструкції вирішує одразу два завдання. Полотно, виготовлене з напівпрозорої плівки ПВХ, виконує декоративну функцію й прикрашає стелю. А освітлювальні прилади, які знаходяться під ним, мають практичне призначення та наповнюють простір рівномірним світлом. Оскільки цей вид натяжних стель потребує наявності вільного місця під базовою поверхнею, найчастіше їх монтаж виконують у кімнатах з високими стінами.Особливості напівпрозорих натяжних стель


Полівінілхлоридна плівка для натяжних стель з повним засвітом характеризується високою світлопроникною здатністю. В залежності від забарвлення вона може пропускати до 50% світла. Для отримання яскравого ефекту використовуються відтінки, близькі до білого, а за допомогою темніших кольорів можна досягти м’якого, помірного освітлення.Підсвітка розташовується всередині конструкції — між плівкою та базовою стелею. Тому в результаті виходить ідеально рівна поверхня, під якою маскується усе необхідне освітлювальне обладнання та комунікації.
Напівпрозорі натяжні стелі не відрізняються дуже широкою кольоровою палітрою в порівнянні з іншими видами подібних конструкцій. Проте для декору поверхні можна застосувати різноманітні малюнки, нанесені методом фотодруку. Існує безліч варіантів дизайну натяжних стель з повним засвітом. З їх допомогою оформлюють усю поверхню базової стелі або доповнюють основне оздоблення, розташовуючи напівпрозору плівку з підсвіткою на окремих ділянках.Переваги натяжних стель з повним засвітом


Напівпрозорі натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки мають безліч позитивних характеристик у порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами:
 • візуальне збільшення простору завдяки великій площі, яка світиться;
 • розширені дизайнерські можливості — наприклад, імітація вікна або скляного даху на поверхні стелі;
 • доступність регулювання інтенсивності штучного освітлення;
 • оптимальне поєднання декоративності та практичності;
 • різноманітні відтінки полотна і можливість нанести на поверхню малюнок.
Крім цього, натяжним стелям з повним засвітом притаманні усі переваги, якими наділені інші види натяжних конструкцій:
 • доступна вартість;
 • вологостійкість;
 • довговічність;
 • швидкість монтажу;
 • невибагливість у догляді;
 • екологічність;
 • пожежобезпечність.Чому варто замовити натяжні стелі з повним засвітом Львів у нас?


Встановлення натяжної стелі не займає багато часу, а після закінчення роботи в приміщенні не залишається великого об’єму будівельного сміття. Але незважаючи на швидкість й простоту монтаж напівпрозорих натяжних стель все одно вимагає професійного підходу. Саме тому варто звертатися до спеціалістів, які вже мали досвід роботи з подібними конструкціями й можуть гарантувати відмінний результат.
В нашій команді працюють досвідчені монтажники, які виконують встановлення натяжних стель не тільки швидко, але й високоякісно. Тож ви маєте змогу замовити натяжну стелю з повним засвітом, яка відповідатиме всім стандартам безпечності, надійності та естетичності. Ми враховуємо будь-які побажання клієнтів щодо дизайну та допомагаємо втілювати в інтер’єрах найцікавіші творчі ідеї.
Якщо ви ще не визначилися з тим, як саме виглядатиме ваша майбутня стеля — наші спеціалісти з радістю запропонують найкращі варіанти оформлення. Дзвоніть до нас і замовляйте напівпрозорі натяжні стелі Львів, ціна на які — доступна для будь-якого бюджету, а якість та дизайн неодмінно перевершать всі ваші очікування.