#stellviv_faq

Як проводиться монтаж натяжних стель? #stellviv_faq

Привабливий зовнішній вигляд та довговічність — це далеко не єдині характеристики, за які так високо цінуються натяжні стелі. Не менш важливою перевагою таких конструкцій є швидке та відносно нескладне встановлення, після якої в приміщенні не залишається величезна кількість будівельного сміття. Перед тим, як замовити натяжні стелі, варто дізнатися, як саме відбувається професійний монтаж і скільки часу він займає. Також до приїзду майстрів рекомендується підготувати приміщення, аби нічого не заважало якісному виконанню роботи.Що потрібно зробити перед монтажем натяжної стелі?


На відміну від багатьох інших оздоблювальних матеріалів, монтаж натяжних стель не потребує проведення складних і дорогих підготовчих робіт. Перш за все потрібно максимально звільнити кімнату від зайвих предметів і надати вільний доступ до всіх стін. Якщо в приміщенні вже зроблені основні ремонтні роботи й встановлені меблі, можна захистити поверхні плівкою, картоном або цупкою тканиною. Також потрібно прибрати клітки з домашніми тваринами, акваріуми, невеликі цінні речі й елементи декору, які легко пошкоджуються.
План розміщення освітлювальних приладів має бути продуманим заздалегідь — це потрібно для того, щоб майстри змогли підготувати технологічні отвори для кожного світильника в натяжному полотні. Хоча натяжна стеля допомагає замаскувати багато недоліків на основній поверхні, перед встановленням зазвичай знімають фрагменти старого покриття, які можуть пошкодитися й впасти на натягнуту плівку. Безпосередньо перед монтажем полотна з ПВХ проводять усі інженерні комунікації, які мають знаходитися під натяжними стелями. Насамперед це стосується електропроводки, яка потрібна для підключення нових освітлювальних приладів.Основні етапи монтажу натяжних стель


Процес встановлення натяжних стель відбувається наступним чином:
  1. Проведення точних замірів приміщення, підготовка натяжного полотна та елементів кріплення.
  2. Монтаж каркаса зі спеціального профілю для натяжних стель.
  3. Підготовка електропроводки для монтажу освітлювальних приладів.
  4. Тимчасове закріплення кутів натяжного полотна з ПВХ-плівки на каркасі.
  5. Нагрівання полотна за допомогою спеціальної теплової пушки.
  6. Натягування плівки по всьому периметру стелі й фіксація у профілі.
  7. Закріплення усіх необхідних освітлювальних приладів.
Робота виконується достатньо швидко, а її тривалість залежить від багатьох факторів. Наприклад, спеціалісти з досвідом проводять монтаж однорівневої натяжної стелі в маленькій кімнаті усього за 2-3 години. Але встановлення дворівневих натяжних стель зі складною геометрією або натягування полотна в приміщеннях з великою площею потребує більше часу — до декількох днів у залежності від ступеня складності.Чому варто замовити монтаж натяжних стель Львів в нашій компанії?


Строк експлуатації натяжного полотна залежить не тільки від його якості, але й від професіоналізму та досвіду майстрів. Наші спеціалісти виконують роботу з чітким дотриманням технології монтажу та використанням професійного обладнання. Замовляючи натяжні стелі Львів, ціна на які одна з найдоступніших по всьому місту, ви отримаєте чудовий результат за відносно невеликі кошти.
Ми допоможемо вам визначитися із дизайном майбутнього полотна та місцями, у яких буде розміщене освітлення. Після цього майстер-замірник проведе точні заміри вашого приміщення, і ми зможемо підготувати всі необхідні матеріали для роботи на вашому об’єкті. Бригада майстрів приїде у точно визначений час та виконає високоякісний монтаж натяжної стелі в максимально короткий строк.
Після закінчення встановлення полотна вам не доведеться проводити додаткові роботи — стеля буде повністю готовою до експлуатації, а в приміщенні не залишиться купа будівельного сміття. Отже, обирайте один із безлічі варіантів натяжних стель для вашої оселі або робочого простору — і ми виконаємо високопрофесійний монтаж по доступній ціні.