#stellviv_faq

Яку натяжну стелю вибрати для спальні? #stellviv_faq

Спальня — це місце, у якому ми проводимо майже третину свого життя. Ця кімната насамперед призначена для відпочинку від повсякденних справ і відновлення життєвих сил, тому атмосфера в ній має сприяти здоровому й спокійному сну. Під час проведення ремонту своєї оселі потрібно приділити особливу увагу вибору оздоблювальних матеріалів для цього приміщення.
Натяжне полотно є одним з найкращих варіантів оформлення стелі у спальні. Але якою саме має бути натяжна стеля, щоб простір наповнився затишком і допоміг по-справжньому розслабитися після важкого дня?Який вид конструкції натяжної стелі найкраще підходить для спальні?


Конструкція натяжної стелі має великий вплив на візуальне сприйняття кімнати. Залежно від параметрів житла вона може бути простою та лаконічною, або ж навпаки — складною й оригінальною.Оптимальним вибором для маленького приміщення з невисокими стінами стане однорівнева натяжна стеля. Вона не займає багато місця під основною поверхнею, тож після монтажу кімната майже не зменшиться. До того ж така конструкція може сприяти візуальному розширенню приміщення, якщо правильно підібрати дизайн натяжного полотна.
Зовсім інший підхід використовується до ремонту великої спальні з високими стінами, адже тут є достатньо простору для того, щоб проявити фантазію і втілити у життя цікаві дизайнерські рішення. Сюди можна сміливо замовити дворівневу натяжну стелю зі складною геометрією. Варто звернути увагу на те, що вона зробить кімнату трохи нижчою. Але цю особливість можна легко обіграти за допомогою освітлення та комбінації різних фактур і кольорів полотна.Яку фактуру натяжної стелі вибрати у спальню?


Фактура полівінілхлоридної плівки — дуже важливий критерій, який має впливати на вибір натяжної стелі в спальню. Завдяки правильно підібраній фактурі можна не тільки візуально змінити розмір приміщення, але й відрегулювати рівень денного та штучного освітлення в ньому. Існує декілька загальних правил, які допоможуть визначитися з типом полотна:
  1. Встановлення глянцевих натяжних стель — найкращий варіант для невеликої кімнати. Майже дзеркальний блиск поверхні візуально піднімає стелю й робить приміщення більш просторим.
  2. Матові натяжні стелі чудово підходять для монтажу у великих і середніх спальнях із достатнім рівнем освітлення. Зовнішній вигляд такої поверхні заспокоює і не відволікає увагу.
  3. Якщо в кімнаті замало вуличного світла або немає можливості встановити багато освітлювальних приладів — можна виправити ситуацію за допомогою глянцевого полотна. Воно чудово відбиває сонячні промені й штучне світло від світильників, тому значно збільшує рівень освітлення у спальні.
  4. Сатинові натяжні стелі мають м’який, ледь помітний блиск. Вони не відбивають світло, але сприяють його рівномірному розсіюванню. Таке полотно створює затишну й спокійну атмосферу, тому чудово підходить для використання майже у будь-якому інтер’єрі спальні.
Варто підкреслити, що глянцева поверхня може відбивати вуличне світло від ліхтарів та автомобільних фар. Для того, щоб нічого не заважало відпочинку, можна додати на вікна штори з щільної тканини. Іноді у спальнях монтують текстурні натяжні стелі. Такий матеріал відрізняється оригінальним і цікавим зовнішнім виглядом, але важливо, щоб він гармонійно поєднувався з іншими оздоблювальними матеріалами й не вибивався із загального інтер’єру.Яка кольорова гама та дизайн натяжної стелі ідеально підходять для спальні?


Для оформлення спальні не рекомендується використовувати матеріали занадто яскравих кольорів. Краще надати перевагу спокійній, стриманій палітрі, яка надає заспокійливий ефект. У цю кімнату чудово підходять різноманітні відтінки білого, а також пастельні кольори. Також можна гармонійно поєднати два близьких відтінки у дворівневій натяжній стелі.
Як і фактура, колір натяжної стелі також впливає на візуальне сприйняття розміру кімнати й рівень освітлення. Світлі відтінки, близькі до білого — це чудовий спосіб розширити спальню й підняти занадто низьку стелю. До того ж біле полотно наповнить приміщення додатковим світлом.
А темні кольори найкраще використовувати у спальнях із достатньою кількістю вільного простору, адже вони візуально трохи зменшують розмір кімнати. Також темні відтінки плівки не варто використовувати для інтер’єрів з маленькими вікнами, де не вистачає денного світла.Чому варто звернутися в нашу компанію?


Наші натяжні стелі Львів, ціна на які одна з найвигідніших по всьому місту — це швидкий та доступний спосіб змінити інтер’єр вашого житлового простору. Ми допоможемо підібрати чудовий варіант натяжної стелі для спальні та виконаємо якісний і професійний монтаж конструкції.
Плівка, яку використовують наші спеціалісти — міцна, довговічна і повністю безпечна для здоров’я та навколишнього середовища. Тож натяжні стелі Львів, замовлені в нашій компанії, будуть сприяти комфортному відпочинку у вашій спальні протягом довгих років.