#stellviv_faq

Глянцеві натяжні стелі #stellviv_faq

Встановлення глянцевих натяжних стель — це швидкий та доступний спосіб створення неповторного інтер’єру житлового простору, громадських установ, офісів та інших типів приміщень. Такі конструкції виготовляються з міцного каркасу, на який натягується кольорове полотно з тонкої полівінілхлоридної плівки. Вони мають великий попит завдяки невисокій вартості, швидкості монтажу й чудовому зовнішньому вигляду.
Глянцева натяжна стеля характеризується майже дзеркальним блиском і високою здатністю відбивати світло. Тому цей різновид оздоблення незамінний у невеликих помешканнях із маленькими вікнами, де не вистачає денного та штучного освітлення. За допомогою глянцевої поверхні можна досягти візуального розширення простору й зробити будь-яку кімнату світлішою та затишнішою.Особливості глянцевих натяжних стель


Величезний асортимент кольорів і відтінків плівки з глянцевим ефектом забезпечує можливість оформлення інтер’єру в будь-якій кольоровій палітрі. Задля того, щоб зробити яскравий акцент на стелі, можна використати цікаву комбінацію кількох контрастних полотен, або поєднати близькі відтінки, які будуть поступово переходити один в одного.
Найкорисніша властивість глянцевої натяжної стелі — відбивання світла та ефект, близький до дзеркального. За допомогою такої конструкції площа маленького приміщення може візуально збільшитися майже у два рази. Цей вид натяжних стель достатньо універсальний. Він успішно використовується як в сучасних інтер’єрних стилях, так і в класичному дизайні.
В залежності від кольору полотна, типу конструкції та стилю підібраних світильників глянцеві натяжні стелі можуть виглядати дуже стримано, лаконічно, або навпаки — яскраво, сміливо й оригінально. Вони органічно вписуються в оздоблення спалень, віталень, дитячих кімнат, робочих кабінетів.
Також завдяки стійкості до негативного впливу вологи можна впевнено замовити натяжні стелі для таких приміщень, як санвузол та кухня. Поверхня з плівки ПВХ легко піддається очищенню та не накопичує бруд, пил і жир. Вона не потребує особливого догляду й прослужить довгі роки без додаткових ремонтних робіт, які необхідно виконувати у випадку використання інших матеріалів.Головні переваги глянцевої натяжної стелі


Серед численних позитивних характеристик глянцевих натяжних стель варто підкреслити:
 • високу здатність до відбивання штучного освітлення та сонячних променів;
 • візуальне розширення невеликих помешкань;
 • можливість використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості;
 • стійкість до появи плісняви та негативного впливу грибкових мікроорганізмів;
 • стильний і яскравий зовнішній вигляд;
 • широку кольорову гаму однотонних полотен та можливість нанесення візерунків на поверхню;
 • сумісність з усіма типами освітлювальних приладів;
 • швидкий монтаж (від декількох годин);
 • велику кількість варіантів комбінування полотен між собою;
 • доступність використання в складних багаторівневих конструкціях;
 • простий догляд за поверхнею;
 • довговічність;
 • доступну ціну.Де замовити глянцеві натяжні стелі Львів?


Попри те, що монтаж глянцевої натяжної стелі займає небагато часу, дуже важливо правильно виконати усі етапи роботи. Це забезпечить привабливий зовнішній вигляд полотна та збільшить строк служби конструкції. Тому встановлення мають виконувати професійні монтажники, які мають достатній досвід успішного виконання подібних замовлень.
Наша компанія здійснює високоякісний монтаж натяжних стель усіх рівнів складності. За роки своєї роботи ми встигли отримати багато чудових відгуків від вдячних клієнтів. Одна з найпопулярніших наших послуг — це монтаж глянцевих натяжних стель. Ми виконаємо роботу з урахуванням всіх ваших побажань щодо дизайну стелі й гарантовано надамо чудовий результат.
Глянцева натяжна стеля Львів, ціна на яку допоможе заощадити на проведенні ремонту — це найкращий вибір для тих, хто хоче швидко і недорого змінити інтер’єр своєї оселі. Всього за один день ви можете повністю перевтілити будь-яку кімнату, не витрачаючи на це величезну суму. Тож звертайтеся до нашого менеджера для отримання консультації та визначення кінцевої вартості роботи, і замовляйте нову стелю вже сьогодні.