Дізнайтесь точну вартість натяжної стелі
Наш спеціаліст продемонструє вам всі варіанти матеріалів натяжних стель, та допоможе підібрати кращий варіант для ваших потреб
Ваше ім`я
Ми не передаємо ваші дані третім особам.
Розрахунок вартості натяжної стелі
Вкажіть площу приміщення
10
251
Вартість натяжної стелі під ключ в грн
Точність розрахунку 85%
0
Типи конструкцій
Однорівневі
Дворівневі
Apply
Flexy
Парящі
Тіньові
Із засвітом
Безщілеві
Однорівневі натяжні стелі
це класичний варіант оформлення сучасного інтер'єру. Вони складаються лише з одного шару полотна та монтуються на невеликій відстані від рівня базової стелі. Цей різновид найчастіше використовується у приміщеннях з відносно невисокими стінами й нестандартним плануванням.
Дворівневі натяжні стелі
це більш цікава альтернатива однорівневим. Вони не тільки урізноманітнюють дизайн кімнати, але й допомагають замаскувати дефекти, які має базова поверхня. Використання багаторівневої конструкції дозволяє поєднувати різні відтінки і фактури полотна, створювати складні лінії та розділяти приміщення на окремі зони. Така стеля найбільш вдало виглядає у кімнатах із достатньо високими стінами.
Apply
Особливість натяжних стель apply полягає в наявності декоративних вирізів. Останні виконуються у вигляді візерунків та фігур на окремих ділянках поверхні або розташовуються по всьому полотну. Такі натяжні стелі є багатошаровими, адже одне полотно формує малюнок, а інше використовується в якості фону. При наявності достатнього вільного простору під стелею можна встановити декілька шарів полотна з візерунками, які будуть накладатися один на одного. Це дозволить отримати цікаві ефекти, які стануть яскравим акцентом у домашньому інтер'єрі.
Flexy
Натяжні стелі flexy монтуються на основі спеціального профілю, виготовленого з алюмінію. Останній значно полегшує створення конструкцій високої складності й потребує набагато менше зусиль та деталей під час монтажу. Завдяки цьому кількість можливих варіантів дизайну багаторівневої конструкції збільшується у декілька разів.
Парящі натяжні стелі
отримали свою назву завдяки цікавому візуальному ефекту, який вони створюють. Особлива конструкція забезпечує наявність невеликого простору між стіною та полотном, де розміщується підсвітка. Завдяки цьому здається, ніби стеля не закріплена і ніби висить у повітрі.
Тіньові натяжні стелі
При встановленні тіньових натяжних стель використовується особлива технологія кріплення, при якій полотно візуально не торкається стін, і між цими поверхнями залишається вільне місце. Ця конструкція чудово підходить для приміщень зі складною геометрією. Така стеля створює ефект цілісності всього дизайну кімнати, тому вона особливо вдало поєднується з сучасними стилями інтер'єру.
Натяжні стелі із засвітом
Натяжні стелі з повним засвітом — це інноваційне рішення для створення яскравого та неординарного дизайну кімнати. Підсвітка розміщується під полотном, яке має високу світлопропускну здатність. Таким чином уся поверхня натяжної стелі рівномірно освітлює кімнату. Окрім однотонних полотен будь-яких кольорів у цьому випадку часто використовуються і поверхні з різноманітними малюнками.
Безщілеві натяжні стелі
Безщілеві натяжні стелі монтуються в особливий спосіб, при якому полотно щільно прилягає до стін приміщення завдяки прихованому кріпленню. Така стеля не потребує використання маскувальної стрічки або декоративного плінтуса і створює ідеальний прямий кут із прилеглими стінами. Конструкція незамінна для інтер'єру, виконаному в мінімалістичному стилі, адже вона не має нічого зайвого.
Як замовити натяжну стелю Львів?
Наша компанія здійснює професійний монтаж натяжних стель будь-якого з вищезгаданих типів конструкції. Ми допоможемо вам обрати найбільш вдалий варіант на основі особливостей того приміщення, де будуть проведені ремонтні роботи. Наші фахівці враховують усі побажання замовників, тому ви гарантовано отримаєте саме те, що хотіли. На натяжні стелі Львів ціна, яку ми пропонуємо, одна з найдоступніших по місту. Кінцева вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта, адже вона залежить від багатьох факторів. Тож не зволікайте — заповнюйте форму на сайті або телефонуйте нашому менеджеру та отримайте якісну нову стелю в найкоротший строк!
Як ми працюємо
Маєте питання?
01
Заявка
02
Замір
03
Договір
04
Виробництво
05
Монтаж
06
Приймання робіт
Працюємо у м.Львів та області
Залишайте заявку, або з'єднайтеся з нами зручним способом
ТЕЛЕФОН
Залишайте заявку,
або з'єднайтеся з нами
зручним способом