Дізнайтесь точну вартість натяжної стелі
Наш спеціаліст продемонструє вам всі варіанти матеріалів натяжних стель, та допоможе підібрати кращий варіант для ваших потреб
Ваше ім`я
Ми не передаємо ваші дані третім особам.
Розрахунок вартості натяжної стелі
Вкажіть площу приміщення
10
251
Вартість натяжної стелі під ключ в грн
Точність розрахунку 85%
0
Типи полотен
Матові
Глянцеві
Сатинові
Текстурні
Матові натяжні стелі
за зовнішнім виглядом нагадують пофарбований гіпсокартон або штукатурку. Така поверхня найчастіше використовується у приміщеннях, які потребують створення затишної, спокійної атмосфери. М'які, ледь помітні відблиски не перенавантажують інтер'єр, тому матове полотно чудово підходить для дитячої кімнати або спальні. Зазвичай цей різновид стель має стриману пастельну кольорову гамму.
Глянцеві натяжні стелі
насамперед цінуються завдяки привабливій блискучій поверхні та великому асортименту кольорів і відтінків. Вони використовуються в маленьких приміщеннях для візуального збільшення простору. Окрім того, глянцева поверхня добре відбиває світло, тому це оптимальний варіант для затемнених приміщень з невеликими вікнами або обмеженою кількістю освітлювальних пристроїв — наприклад, ванної кімнати або кухні.
Сатинові натяжні стелі
дещо схожі на пофарбовану поверхню з легким, вишуканим перламутровим блиском. На відміну від глянцевого полотна, сатинове не має яскравого дзеркального ефекту. Воно м'яко відбиває світло і деякою мірою нагадує шовкову тканину, приємну на дотик і візуально. Така стеля гармонійно вписується у затишні класичні та сучасні інтер'єри віталень та спалень.
Текстурні натяжні стелі
мають опуклу або втиснуту рельєфну поверхню, яка візуально імітує різноманітні матеріали. Серед доступних варіантів зустрічаються різні породи деревини, мармур, венеціанська штукатурка та багато іншого. Завдяки широкому вибору дизайнів та кольорових рішень цей різновид стель є універсальним. Він може використовуватися не тільки у всіх кімнатах житлового будинку або квартири, але й у приміщеннях громадського призначення. Правильно підібране та розміщене освітлення допоможе вигідно підкреслити особливості фактури такого полотна.
Де замовити натяжні стелі Львів?
Наша компанія здійснює професійний монтаж натяжних стель будь-якого з вищеперелічених різновидів. Скористайтеся зручною формою на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону, щоб отримати детальну консультацію менеджера щодо видів полотна та їх вартості. Якщо ви замовите у нас натяжні стелі Львів, ціна та якість приємно вас здивують.
Як ми працюємо
Маєте питання?
01
Заявка
02
Замір
03
Договір
04
Виробництво
05
Монтаж
06
Приймання робіт
Працюємо у м.Львів та області
Залишайте заявку, або з'єднайтеся з нами зручним способом
ТЕЛЕФОН
Залишайте заявку,
або з'єднайтеся з нами
зручним способом